A| Doma zůstáváme stoprocentní, oslabený Sedlec-Prčice sestřelil Rejman + SESTŘIH GÓLŮ

Kralupští fotbalisté v minulém kole padli na hřišti Podlesí 2:0 a v domácím utkání se Sedlcem-Prčicí si tak chtěli spravit chuť i vylepšit postavení v tabulce. Hosté se sice dostali do vedení, domácí ale zásluhou Rejmana zápas otočili a připsali si třetí výhru v probíhajícím ročníku.

V 5. minutě dostal dobrou průnikovou přihrávku domácí Janíček, který unikal sám na branku. Balón si ale předkopl, a tak ani nezakončil.

V 8. minutě zahrávali kralupští přímý kop z dobré pozice. Do balónu se opřel Dominik Menčl, jehož pokus skončil na břevně.

V následujících minutách bylo k vidění hodně faulů a šlo spíše o boj o balón ve středu hřiště.

Ve 24. minutě přišla úvodní branka zápasu. Hostující Novák se dostal do vápna, prodral se přes obránce a předložil míč před branku. Tam číhal osamocený Václav Kabíček, který střelou do odkryté svatyně rozvlnil síť. Sedlec-Prčice se tak na Městském stadionu V Olších ujal vedení.

Zlomový moment úvodního dějství, a možná i celého utkání, přinesla 40. minuta, kdy sám na branku unikal domácí Menčl. Kralupského útočníka na hranici vápna poslal k zemi Ondřej Rataj, který za svůj zákrok od rozhodčího vzápětí viděl červenou kartu. K přímému kopu se postavil Martin Rejman a povedenou střelou vyrovnal na 1:1.

První poločas tak skončil za nerozhodného stavu.

Hned zkraje druhé půle se domácí mohli dostat do vedení, Rejman ale ve velké šanci trefil pouze tyč.

V 62. minutě už se Rejman své druhé přesné trefy v utkání dočkal. Domácí šikula zakončil z hranice vápna a skrytou střelou překonal hostujícího brankáře. Domácí tak vedli 2:1.

V závěrečných minutách už hosté hráli vabank, a domácí se tak dostali do několika příležitostí. Hattrick mohl završit Rejman, místo zakončení ale ještě přihrával na Válka. Střídajicí hráč Kralup ale zblízka pouze trefil gólmana Nerada.

Poté po centru zakončoval zblízka Luboš Krejza, branku ale minul.

Domácí ostrostřelec se vzápětí ocitl v další šanci, když po přihrávce Zabilanského postupoval sám na branku hostujícího mužstva. Tváří v tvář Neradovi ale neuspěl, hostující gólman předvedl pohotový zákrok.

V 88. minutě se do šance dostali také hosté, když po přihrávce před branku zakončoval střídající Václav Podzimek. Sedlcoprčický mladík ale zblízka slabou střelou trefil pouze připraveného Šídla.

Kralupy tak dokázaly otočit skóre a Sedlec-Prčice porazily 2:1.

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Sedlec-Prčice 2:1 (1:1)

Góly: 42. a 62. Rejman - 24. Kabíček

Sestava: Šídlo - Řezníček, Čižikov, Culek, Jindřich (78. Válek) - Rejman, Hemr (64. Glogas), Menčl (80. Zabilanský), Janíček - Krejza (90. Psota), Valtr (46. Bucha)

Rozhodčí: Jarolímek Miloš – Jarolímek Roman, Žáček Pavel